Finále v Brazílii aneb jak se Libor Podmol stal mistrem světa v FMX

1. února 2012 v 18:11 | Katryn |  Libor Podmol
10. Finále v Brazílii! Final in Brazil!

Tři týdny po operaci zlomené klíční kosti se Libor zase zapojuje do seriálu mistrovství světa. Doktorům se to moc nelíbí, ale body jsou body, tak hlavně postoupit do finále a vrátit se ve zdraví. Kvalifikace v Lotyšsku nevypadá vůbec špatně, do finále na jistotu, takže stačí zajet Liborův standart a bude to na pódium. No ale zase, když to jde, tak proč to nevyhrotit, že jo? Poslední skok za dvojnásobný počet bodů, top trik Underflip Indy, je to móóócný…. až moc… a je to opět pád. No, naštěstí se nic nestalo, ale ve finále poslední, šesté místo, i když jinak byla jízda luxus.
Nějaký čas na léčbu a další závod. Rodná Ostrava, publikum tlačí, rodina tlačí, kámoši tlačí, dvakrát první místo! Yes!! Chvíli na to Vídeň a zase! Putovní vlajka s Liborovým jménem nese štěstí a Liborek je po týhle dotahovací sérii opět ve vedení. Jenže Brice Izzo ztrácí pouhý dva body.
Finále v Brazílii se blíží, napětí stoupá a nervy pracujou. Jak dopadne příběh tohohle roku? A kdo vyhraje titul? He, tak to se dozvíte už brzy ve vašem kině!!

Zdroj: TWBB facebook page
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama